slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Klaudia Szulc 2020-11-28 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Candy Bar - Sposób na słodkości na weselu

Candy Bar - Sposób na słodkości na weselu

Organizując przyjęcie weselne, każdy stara się sprostać oczekiwaniom pary młodej, dlatego poszukuje oryginalnych akcesoriów i dekoracji, które pozwoliłyby spełnić ich marzenia. Na stronie eventchair.pl dostępna jest wypożyczalnia ślubna, w której dostępne są najróżniejsze dekoracje zdolne zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie ma znaczenia, czy jest to klient indywidualny, czy też firma zajmująca się organizacją wesel, tutaj klient znajdzie absolutnie wszystko, co uświetni każdą uroczystość zarówno tę organizowaną w kościele, jak i coraz częściej wybieraną, szczególnie w porze letniej, plenerową.

Wśród bogatej oferty wspomnianego przedsiębiorstwa można znaleźć przepiękne:

  • świeczniki,
  • kandelabry,
  • koszyki na kwiaty,
  • ramki z numerami na stoły,
  • plamy usadzenia gości,
  • sztalugi na ramy,
  • łuk ślubny,

a także cudowne, robiące furorę krzesła, pochodzące od amerykańskiego producenta. Jest tu również elegancki candy bar, przy którego pomocy można stworzyć wyjątkową dekorację stołu ze słodkościami. W jego skład wchodzą nie tylko patery ceramiczne różnej wielkości, ale także szklane pojemniki na drobne wypieki i cukierki, białe patery z rantami, które można ozdobić wstążkami w przewodnim kolorze wesela. Dzięki różnym wielkościom tych naczyń bez problemu można starannie zaplanować cały stół i pięknie go udekorować. Będzie on wyjątkową ozdobą kącika ze słodyczami.

Wspomniane wyżej przedsiębiorstwo współpracuje z osobami indywidualnymi, a także z firmami specjalizującymi się w organizacji przyjęć, które przecież nie mogą u siebie mieć wszystkich poszukiwanych dekoracji.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!