slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Sandra Lis 2022-11-24 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Co to jest domena i jak wybrać idealną?

Co to jest domena i jak wybrać idealną?

Przyszły właściciel witryny musi przede wszystkim zdecydować o jej nazwie. Powinna ona być łatwa do zapamiętania, nie za długa, a także dostępna. Im bardziej popularna jest nazwa domeny, tym jej cena rośnie. Właściciele firmy prawdopodobnie będą chcieli używać strony do przeprowadzania transakcji biznesowych. Jeśli tak jest, to należy odpowiednio ją zabezpieczyć. Najczęściej stosowanymi w tym zakresie metodami są:

  • szyfrowanie danych (przy użyciu SSL/TLS),
  • mechanizmy uwierzytelniania, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe i wieloczynnikowe,
  • bezpieczne ścieżki routingu.

Wprowadzenie odpowiednich zabezpieczeń pozwala ochronić się między innymi przed atakami hakerów oraz działaniem malware. Jest to pokazanie klientom, że dany przedsiębiorca dba o bezpieczeństwo przeprowadzanych przez nich transakcji. Poza tym warto być świadomym tego, że w zasadzie domen się nie wykupuje, lecz jedynie wypożycza. Dlatego niezbędne jest płacenie abonamentu o określonej wysokości. Decydując się na skorzystanie z usług firmy zajmującej się pomocą w stawianiu domen, można liczyć również na załatwienie wszelkich niezbędnych spraw związanych z hostingiem.

Kto oferuje wsparcie w założeniu domeny?

Żeby dowiedzieć się, co to jest domena i jak należy nią zarządzać, warto udać się pod adres kei.pl. Na tej stronie działają eksperci w dziedzinie rejestrowania domen oraz zapewniania im bezpieczeństwa. Oferują oni również kompleksową obsługę różnego rodzaju serwerów, w tym instalacji DNS. Przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie na rynku, a w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów technicznych zapewnia klientom profesjonalne i kompleksowe wsparcie. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!