slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Sandra Przybylska 2022-03-04 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Czy likwidacja gniazda os jest trudna?

Czy likwidacja gniazda os jest trudna?

Chociaż spośród wszystkich owadów żądlących największy strach w wielu osobach budzą szerszenie, równie groźne, zwłaszcza dla alergików, są osy. Mimo że mniejsze, ich jad jest niebezpieczny i może spowodować wstrząs oraz zapaść. Jest wiele przykładów na to, że można stracić życie, np. połykając osę z napojem. Nie każda osoba wie, że jest uczulona na jad os, dlatego kontakt z nimi może być potencjalnie niebezpieczny dla każdego.

Kiedy w pobliżu domu pojawia się coraz więcej osobników należących do tego gatunku, jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest likwidacja gniazda os. Może się tym zająć przedsiębiorstwo działające na terenie niemal całego województwa mazowieckiego. Zgłoszenia przyjmowane są przez cały tydzień a pracownicy firmy, jeśli zaistnieje taka konieczność, podejmują akcję nawet w niedziele.

Usuwanie Owadów to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. Zna zwyczaje szerszeni, os i pszczół, dlatego bez trudu odnajduje gniazda. Dysponuje również odpowiednim sprzętem oraz środkami, które można bezpiecznie stosować, gdyż nie zagrażają środowisku. Odkrywszy gniazdo, specjaliści firmy przygotowują się dokładnie do jego likwidacji, wiedząc, że owady będą go zaciekle bronić. Bezpiecznie usuną każde gniazdo, nie niszcząc elementów konstrukcji budynku, lecz dobierając metodę odpowiednią do sytuacji.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!