slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Marta Sokołowska 2021-02-14 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Firma przewozowa

Firma przewozowa

Przedsiębiorstwa, które nie mają własnego taboru samochodów, a muszą dostarczać swoje wyroby do kontrahentów, mogą skorzystać z oferty przewoźnika ze strony jarosztransport.pl. Jest to firma przewozowa działająca na rynku od 1997 roku, która zajmuje się transportem różnych towarów, świadcząc także usługi spedycyjne.

Przy ogromnej konkurencji na rynku mogła się utrzymać dlatego, że cechuje się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. W dowolnej sytuacji potrafi znaleźć właściwe rozwiązanie, a każdy transport jest dokładnie przemyślany bez względu na to, czy przewożony jest towar drobnicowy, na paletach, czy inny. Jej pracownicy to doświadczone osoby doskonale znające się na tym, co robią i dbające o bezpieczeństwo ładunków, które zostały im powierzone, jak i o ich terminowe dostarczenie do odbiorców.

Przedsiębiorstwo to dysponuje samochodami różnego typu, dlatego jest w stanie spełnić każdą potrzebę klienta. Co więcej, wszystkie pojazdy spełniają normę emisji spalin Euro 6, ponieważ firma ta dba o środowisko. Jest to jeden z ważniejszych powodów, poza rzetelnością i indywidualizacją zleceń, dla których jest ona wybierana przez klientów. Realizuje przewozy towarów na terenie całego kraju, jak również na obszarze prawie całej Europy, w szczególności do wszystkich krajów Unii. Współpracuje z innymi firmami, wśród których są między innymi tak znane marki, jak Raben, PEKAES czy Schenker.

Pragnąc dowiedzieć się więcej, wystarczy odwiedzić podaną stronę lub skontaktować się z przedstawicielem firmy, który chętnie odpowie na pytania. Nawiązanie z nią współpracy to dobre posunięcie, owocne dla obu stron.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!