slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Klaudia Szulc 2023-11-04 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Fototapety-mapy — jak użyć ich w dekoracji wnętrz?

Fototapety-mapy — jak użyć ich w dekoracji wnętrz?

Podczas aranżowania wnętrza właściciele często zastanawiają się, w jaki sposób nadać charakter wykańczanemu pomieszczeniu. Doskonałą opcją jest położenie na jednej ze ścian fototapety z motywem mapy świata czy ulubionego miasta (polskiego lub zagranicznego). W sklepach dostępny jest tak duży wybór tego rodzaju dekoracji, które różnią się m.in. kolorem i stylem wykonania, że każdy jest w stanie dopasować fototapetę do pozostałych elementów umieszczonych we wnętrzu. 

Na stronie decormint.com można znaleźć fototapety — mapy w stylu industrialnym, vintage, klasycznym, z efektem 3D oraz nowoczesnym. Poza dekoracjami przedstawiającymi wszystkie kontynenty, w sklepie online dostępne są także mapy wielu polskich miast, m.in. Szczecina, Gdyni, Sosnowca, Zakopanego, Olsztyna oraz Gorzowa Wielkopolskiego. Na uwagę zasługują również unikatowe historyczne mapy, na których zaprezentowano świat w czasach starożytności. Taki element dekoracyjny doskonale sprawdzi się w aranżacji salonu, sypialni czy przedpokoju oraz biura. 

Ponadto sprzedawca proponuje mapy świata dla dzieci, które poza funkcją dekoracyjną, będą także pomocne podczas nauki rozmieszczenia i nazw poszczególnych kontynentów lub państw (w zależności od wybranego wzoru). Co ciekawe, dostępna w sklepie samoprzylepna fototapeta może być również naklejona na dowolny mebel, drzwi, a nawet lodówkę, całkowicie odmieniając ich wygląd. Na stronie sprzedawcy udostępniono liczne inspiracje i informacje dotyczące właściwości poszczególnych rodzajów fototapet.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!