slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Olga Kołodziej 2022-11-23 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Jak prowadzić własne mobilne ABC na kołach?

Jak prowadzić własne mobilne ABC na kołach?

Wiele osób poszukuje stałego lub dodatkowego źródła dochodu, które pozwoli im na niezależność oraz samodzielną pracę. Dla wielu prowadzenie własnego biznesu to spełnienie marzeń jednak obawiają się odpowiedzialności i zarazem nie dysponują wystarczającą ilością gotówki na wyposażenie oraz rozkręcenie firmy. Zawsze jednak istnieje opcja skorzystania z tzw. franczyzy lub podpisania umowy agencyjnej, w ramach której otrzymuje się gotowy pomysł na biznes wraz z niezbędnym sprzętem czy wsparciem bardziej doświadczonych pracowników.

W taki właśnie sposób działa mobilne ABC na kołach. Marka powstała kilka lat temu i prężnie się rozwija, poszukując nowych agentów, którzy mogliby obsługiwać kolejne regiony w Polsce. Obecnie firma dociera do takich województw jak m.in. świętokrzyskie, małopolskie, mazowieckie, śląskie, podkarpackie, lubelskie czy podlaskie.

W celu zgłoszeni własnej kandydatury należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie abcnakolach.pl, a następnie oczekiwać na telefon ze strony przedstawicieli firmy. Wśród najważniejszych warunków stawianych przed nowymi partnerami można wymienić m.in.:

  • posiadanie prawo jazdy kategorii B,
  • chęć założenia własnej firmy,
  • przedłożenie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
  • zdanie psychotestów.

Agenci przechodzą szereg szkoleń oraz zawsze mogą liczyć na wsparcie działu marketingu czy zarządzania kategorią. Ponadto otrzymują na własny użytek samochód (z lodówką i zamarażarką), komputer i laptop (wymagana kaucja zabezpieczająca). 

Zostaw swój komentarz pod wpisem!