slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Jan Czarnecki 2022-04-24 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Jaką hurtownię opakowań w Katowicach wybrać?

Jaką hurtownię opakowań w Katowicach wybrać?

Polskie przedsiębiorstwo JanBox to producent pudełek kartonowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Firma pojawiła się na rynku w 2002 roku i od początku swojej działalności stawia na prężny rozwój parku maszynowego, który ułatwia jej realizację zamówień zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Ponadto specjaliści kładą nacisk nie tylko na jakość proponowanych rozwiązań. Poszczególne artykuły dostępne w asortymencie dostosowane są do europejskich standardów oraz do zasad zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu z pewnością zainteresują entuzjastów działań przyjaznych dla środowiska.

W katalogu produktowym znaleźć można między innymi pudełka klapowe czy kartony fasonowe, które każdy kontrahent bez problemu dopasuje do swoich oczekiwań, korzystając ze specjalnego konfiguratora udostępnionego na firmowej stronie internetowej. Do wyboru są warianty, które znajdują zastosowanie w transporcie i magazynowaniu oraz w trakcie przeprowadzek. Firma oferuje też modele firmowe, pocztowe i archiwizacyjne. Przedstawicieli branży e-commerce zainteresować mogą też specjalne kartony wytwarzane zgodnie z parametrami technicznymi skrytek znajdujących się w paczkomatach sieci InPost.

Hurtownia opakowań obok Katowic i Krakowa przygotowała propozycje dla osób szukających akcesoriów do przygotowywania paczek. Wśród nich wymienić można takie produkty jak folie stretch o zróżnicowanych wymiarach, taśmy pakowe w kilku kolorach oraz ekologiczne wypełnienia do kartonów w konkurencyjnych cenach.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!