slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Janina Szymańska 2022-12-03 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Kariera w Comarch – jakie są możliwości?

Kariera w Comarch – jakie są możliwości?

Firma stawia na rozwój, dlatego nieustannie poszukuje nowych pracowników. Zatrudnia osoby na różnych stopniach zaawansowania, w tym zarówno juniorów, jak i prawdziwych ekspertów w danej dziedzinie. Aplikacje tworzone i utrzymywane przez to przedsiębiorstwo wymagają wiedzy i doświadczenia w wielu różnych obszarach, z tego względu możliwości kariery w firmie Comarch są niezwykle szerokie. 

Profesjonalne wspieranie systemów ERP

Przedsiębiorstwo jest kupione przede wszystkim na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań przeznaczonych dla rozmaitych firm. Zatrudnia osoby mające doświadczenie i wiedzę w zakresie cyberbezpieczeństwa, zarządzania bazami danych, administracji sieciami teleinformatycznymi oraz tworzenia aplikacji mobilnych i webowych.

Administratorzy oraz programiści

W Comarch pracę dla siebie znajdą programiści różnych języków, w tym Javy, Pythona i .NET, a także administratorzy systemów. Dotyczy to w szczególności osób mających doświadczenie zawodowe w budowaniu aplikacji wykorzystywanych w e-commerce.

Możliwości dla przedstawicieli innych zawodów

Podmiot zatrudnia specjalistów z wielu innych dziedzin, między innymi w zakresie marketingu oraz zarządzania. Szansę otrzymują osoby chcące rozpocząć karierę w dziedzinie kontroli jakości, rozwiązań biznesowych czy testowania oprogramowania. Szacuje się, że podmiot oferuje kilkanaście różnych ścieżek rozwoju. Nawet jeśli kandydat nie znalazł oferty dla siebie, zawsze może wysłać swoje CV do działu rekrutacji. Jego pracownicy skontaktują się z daną osobą wtedy, gdy pojawi się odpowiedni oferta pracy. Wszystkie oferty są na bieżąco aktualizowane, aby osoby zainteresowane zatrudnieniem miały dostęp do niezbędnych informacji na bieżąco.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!