slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Cezary Sokołowski 2021-11-25 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Najlepsze eko opakowania od Ecoway

Najlepsze eko opakowania od Ecoway

Aby przechowywać i serwować żywność w przemyślany sposób, warto przyjrzeć się ofercie tej hurtowni. Dla klientów przygotowano niezwykle interesujący asortyment. Dostępne są produkty, takie jak:

  • talerze, miseczki, sztućce i kompletne zestawy grillowe,
  • serwetki, słomki, opakowania cukiernicze (w tym także opakowania na lody),
  • arkusze papierowe i torby (torby fałdowe, papier do żywności, doypack),
  • kubki nadające się do serwowania ciepłych i zimnych napojów,
  • opakowania obiadowe (pojemniki na sałatki, zupy, pizzę, sushi).

Każde dostępneeko opakowanie jest nie tylko praktyczne, ale także naprawdę estetyczne. Można przechowywać bądź transportować w nich żywność bez obawy o to, że ulegnie zniszczeniu. Wszystkie pojemniki na dania płynne zostały stworzone tak, by zminimalizować ryzyko rozlania.

Dużym zainteresowaniem cieszą się talerze jadalne, które wytwarzane są z otrąb. To nie tylko maksymalna troska o środowisko, ale również swego rodzaju atrakcja (podanie na imprezie dania na jadalnym naczyniu z penwością zaskoczy niejednego gościa).

Ceny wyrobów są bardzo przystępne (szczególnie, gdy pod uwagę weźmie się proces ich produkcji i dbałość o planetę). Warto regularnie zaglądać na stronę internetową sklepu (jej dokładny adres to ecoway.supply), ponieważ często pojawiają się promocje, z których każdy może korzystać. Klienci zamawiający ilości hurtowe mogą liczyć na ustalenie indywidualnych stawek (w tym celu najlepiej skontaktować się osobiście z właścicielami firmy i omówić z nimi detale dotyczące współpracy).

Zostaw swój komentarz pod wpisem!