slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Olga Kołodziej 2021-12-03 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Najlepszy asortyment w hurtowni budowlanej w Krakowie

Najlepszy asortyment w hurtowni budowlanej w Krakowie

Doskonała orientacja w realiach rynku usług budowlano-remontowych pozwoliła rodzinnej firmie szybko przekształcić się w prężnie działający market budowlany. W ciągu niemal ćwierćwiecza swojej działalności stale poszerzano oferowany asortyment i usługi. Dziś jest to jeden z najważniesjzych tego typu dystrybutorów materiałów budowlanych na rynku, w którym regularnie dokonują zakupów nie tylko mieszkańcy położonych o rzut kamieniem Wieliczki, Niepołomic czy Krakowa, ale również klienci z innych regionów. Firma zaopatruje liczne przedsiębiorstwa, będące wykonawcami strategicznych inwestycji na terenie stolicy Małopolski i aktywnie współpracuje z najważniejszymi dostawcami materiałów. Na stronie można nabyć takie same produkty, jak w markecie stacjonarnym, jednak w o wiele bardziej przystępnych cenach. Warto podkreślić, że internetowy sklep działa przez 24 h na dobę i przez siedem dni w tygodniu. Pozwala to na dokonanie zakupów w najdogodniejszym momencie, bez kolejek i konieczności dostosowywania się do godzin otwarcia obiektów stacjonarnych. Bezpieczne płatności - kartą, w trakcie dokonywania zamówienia na stronie, przelewem bądź gotówką przy odbiorze, to dodatkowy atut Promos. Dogodne usytuowanie w pobliżu Węgrzców Wielkich sprawia, że chętnie robią w nim zakupy mieszkańcy m.in. Swoszowic, Woli Duchackiej, Prokocima, Bieżanowa, Płaszowa, Nowej Huty.

 

Warto zajrzeć do składu budowlanego, aby zaopatrzyć się w nim w cementy, zaprawy, tynki, grunty zewnętrzne, styropiany, zaprawy do dociepleń, cegły klinkiery, siatki elewacyjne, membrany dachowe, systemy rynnowe. Również osoby przeprowadzające remont znajdą tu wiele potrzebnych w takich okolicznościach akcesoriów - przede wszystkim różnego rodzaju drabiny, taczki, kielnie, osprzęt do elektronarzędzi, szczotki, tarcze, wiertła. Dla urządzających przestrzeń wokół domu i ogród przygotowano duży wybór mat, osłon, panelów ogrodzeniowych, konewek, opryskiwaczy, agrotkanin. Do nabycia są także elementy instalacji.

 

Hurtownia budowlana w Krakowie współpracuje z najbardziej rozpoznawalnymi dostawcami materiałów konstrukcyjnych, jak: Magnat, Atlas, Dolina Nidy, Irwin Tools, Wkręt-met, Maan, Sicher, Śnieżka, Kreisel, Fast, Scellit, Mapei, Arsanit, Blue Dolphin Tapes i wiele innych. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Stróży.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!