slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Klaudia Szulc 2021-06-04 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Panel szklany w kuchni jako alternatywa dla kafelek

Panel szklany w kuchni jako alternatywa dla kafelek

Szkło montowane między podwieszanymi szafkami a blatem to trend, który od kilku lat nie wychodzi z mody, co nie powinno nikogo dziwić, ponieważ prezentuje się ono elegancko i jest alternatywą dla zwykłych ceramicznych płytek. Panele szklane są zamawiane ze względów praktycznych i estetycznych. Sprawdzają się zarówno w klasycznych kuchniach, jak i tych połączonych z salonem. Szkło wykorzystywane do produkcji takich ozdób ma odpowiednią grubość, dzięki czemu rzadko pęka, a w razie stłuczenia nie rozpryskuje się na drobne i ostro zakończone kawałki, co powoduje, że ryzyko skaleczenia się jest małe.

Rozwiązaniem tym interesują się posiadacze niewielkich mieszkań. Panel szklany do kuchnioptycznie powiększa pomieszczenia niewielkim kosztem. W praktyce oznacza to, że wnętrza sprawiają wrażenie przestronniejszych. Nabywcy cenią sobie idealnie gładką powierzchnię tafli, które są lekkie, co powoduje, że nie przytłaczają kuchni, w jakich się znajdują. Do najchętniej zamawianych zalicza się modele przezroczyste, choć niektórzy nabywają panele mleczne, barwione na różne odcienie lub mające oryginalne wzory.

Omawiane produkty są do zamówienia na witrynie qubaglass.pl. Jej założycielem jest zaufane przedsiębiorstwo oferujące trwałe, solidne i estetyczne artykuły sprawdzające się głównie w domach i mieszkaniach. Panele czekające na klientów są bezpieczne w użytkowaniu i wykazują odporność na działanie wysokich temperatur. Wszystko to powoduje, ze mogą być montowane w pobliżu kuchenek gazowych lub indukcyjnych. Niestraszne jest im także promieniowanie UV, pękanie oraz inne uszkodzenia.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!