slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Helena Wieczorek 2021-07-13 0 komentarzy

Tytuł wpisu: rustykalna podłoga, deski podłogowe jasne

rustykalna podłoga, deski podłogowe jasne

Żaden inny materiał nie stworzy takiej atmosfery we wnętrzu, jak drewno, dlatego coraz więcej osób decyduje się na wykończenie podłóg właśnie tym naturalnym surowcem. Niektóre osoby poszukują podłóg w stylu loftowym inni skandynawskim, ale są też takie, którym podoba się rustykalna podłoga. Tacy klienci mogą znaleźć odpowiadający im materiał podłogowy w firmie ze strony podlogi-premium.pl od lat zajmującej się importem podłóg od firm austriackiej i holenderskiej wytwarzających je z poszanowaniem środowiska z wyselekcjonowanych gatunków drewna.

Austriacka firma Mafi produkuje podłogi warstwowe w stylu rustykalnym i country z drewna dębowego, sosnowego, modrzewia i daglezji, dlatego wybór jest naprawdę duży i każdy klient znajdzie takie, które pasować będzie do zamierzonej aranżacji. Podłogi pochodzące od tego producenta podkreślają naturalny wygląd i ekologiczny charakter wykończonych nimi wnętrz. Dostępne u dystrybutora deski od tego producenta cechują się ciekawym usłojeniem oraz sękami dodającymi podłodze wyjątkowej urody.

Zapach drewna iglastego w pomieszczeniu producent uzyskuje dzięki naturalnym olejom oraz pozostawieniu otwartych porów w drewnie. Wzmaga się on jeszcze po umyciu desek specjalnym mydłem do podłóg. Do pomieszczenia w stylu rustykalnym świetnie pasują jasne deski podłogowe nawet olejowane na biało. Ich duży format sprawi, że powierzchnia będzie wyglądać wyjątkowo i wprowadzi do wnętrza niesamowity klimat. Także druga z firm, holenderska Chapel Parket ma w swojej ofercie heblowane przed olejowaniem, wspaniałe deski warstwowe sprawdzające się w stylu rustykalnym i nadające się do ogrzewania podłogowego. Ich wyjątkowość polega na efekcie trójwymiarowości.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!