slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Janina Szymańska 2022-12-22 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Staże IT w wiodącej polskiej firmie informatycznej

Staże IT w wiodącej polskiej firmie informatycznej

Wśród wielu propozycji zatrudnienia w Comarchu znajdują się również staże. Są one kierowane do osób, które chcą zdobyć swoje pierwsze doświadczenie na rynku pracy.

Staż w dziedzinie DevOps

Firma organizuje praktyki w kilku różnych obszarach, między innymi w zakresie inżynierii systemowej oraz DevOps. Jest to filozofia, która kładzie nacisk na współpracę i integrację pomiędzy twórcami oprogramowania a specjalistami z innych dziedzin. Dąży do poprawy komunikacji pomiędzy obiema stronami poprzez zachęcanie do otwartych dyskusji, współdzielenia zasobów IT, automatyzacji procesów i narzędzi. Celem jest poprawa jakości pracy poprzez eliminację marnotrawstwa i optymalizację produktywności, jakości, efektywności kosztowej, przewidywalności, szybkości reakcji, szybkości uczenia się i wydajności. Praktyki DevOps mogą być stosowane do budowania, testowania, wdrażania i monitorowania aplikacji. Kariera w tej dziedzinie jest niezwykle przyszłościowa. Doskonale sprawdzi się dla osób, które oprócz wiedzy technicznej dysponują również licznymi umiejętnościami miękkimi.

Jak wyglądają praktyki?

Uczestnicy stażu mogą liczyć na rozmaite benefity, w tym płatny urlop, certyfikat ukończenia oraz wsparcie ze strony opiekuna. Otrzymują wynagrodzenie za cały okres praktyk. Staże IT są kierowane nie tylko do studentów informatyki, ale również kierunków pokrewnych, a także do osób, które są prawdziwymi pasjonatami nowych technologii. Warto zapoznać się również z innymi ofertami praktyk, które zostały opisane na stronie.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!