slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Janina Szymańska 2023-05-01 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Szklane gniazdka elektryczne - skąd bierze się ich popularność?

Szklane gniazdka elektryczne - skąd bierze się ich popularność?

Na wygląd wnętrz wpływają nawet najmniejsze elementy, dlatego projektując pomieszczenia, warto zwracać uwagę na detale. Zalicza się do nich gniazdka elektryczne, które powinny współgrać z dominującą stylistyką lub umiejętnie z nią kontrastować. Czasy, w których producenci oferowali jedynie modele z tworzyw sztucznych, dawno należą do przeszłości. Obecnie wybór tego typu elementów jest szerszy, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę. Miłośnicy designerskich rozwiązań decydują się często naszklane gniazdka elektryczne o idealnie gładkiej i połyskującej powierzchni.

Najczęściej są zakładane w pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour lub minimalistycznym. Podobnie jak ich odpowiedniki z plastiku umożliwiają podłączanie urządzeń do prądu i rzadko się niszczą. Szkło użyte do produkcji jest bowiem odpowiednio grube, dlatego pęknięcia należą do rzadkości. Na rynku występują też szklane gniazda multimedialne z wejściem USB, znajdujące zastosowanie na uczelniach czy w salkach konferencyjnych.

Artykuły te wyprodukowano ze szkła krystalicznego, które w razie rozbicia nie pęka na ostro zakończone kawałki. Ich atutem jest łatwość utrzymania w czystości, ponieważ wystarczy co jakiś czas przetrzeć powierzchnię zmiotką do kurzu lub suchą szmatką, by odzyskały dawny blask. Szeroki wybór gniazdek zaprezentowano w ofercie firmy Nota Bene. To znany dostawca proponujący designerskie dodatki dla klientów z dużymi wymaganiami. Wybierają oni spośród wytrzymałych gniazdek w różnych odcieniach. Największym zainteresowaniem cieszą się modele białe i czarne, uznawane za ponadczasowe.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!