slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Gabriel Cieślak 2023-01-02 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Szkolenie w psychoterapii – z czyjej oferty skorzystać?

Szkolenie w psychoterapii – z czyjej oferty skorzystać?

Warto wiedzieć, że istnieje kilka podejść w psychologii, a każde z nich ma wypracowany własny model leczenia. Do głównych nurtów w psychoterapii należą:

  • terapia poznawczo-behawioralna,
  • terapia skoncentrowana na osobie,
  • terapia psychoanalityczna.

Wybierając kompleksowe szkolenie w psychoterapii, jak jest oferowane między innymi przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie, poznaje się wiele różnych metod stosowanych w ramach psychoterapii.

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych specjalistów. Kurs jest podzielony na część teoretyczną i praktyczną. Uczestnicy mają możliwość brania udziału w dyskusjach, uczą się również pracy zespołowej, a w ramach części praktycznej mają za zadanie poprowadzić terapię wybranej rodziny lub pojedynczej osoby. Na koniec całego kursu istnieje możliwość wzięcia udziału w egzaminie, który uprawnia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Jakość kursu potwierdza akredytacja otrzymana od Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w zakresie prowadzenia szkoleń dotyczących psychoterapii. Na stronie internetowej znajdują się również informacje dotyczące wykładowców, a także ich dotychczasowych osiągnięć. Wieloletnie doświadczenie nauczycieli, a także ich szerokie kompetencje są najlepszym dowodem wysokiego poziomu szkolenia.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!